www.webstudio44.com.pl
     
 

Firma stosuje tylko materiały najwyższej jakości posiadające wszystkie niezbędne atesty. Nie oznacza to, że koszty budowy są wyższe, ponieważ koszt materiału przy budowie przyłączy, instalacji i sieci nie jest decydujący (podstawowe koszty to: kompletna dokumentacja, wykopy ,podsypki piaskowe, uzgodnienia, przewierty, pompowania, decyzje wejścia w drogę, odtworzenia nawierzchni, odbiory zagęszczeń i inne odbiory, nadzory, próby szczelności, płukania, badania gruntu, czy wody itp.)

Do wykonania sieci i przyłączy, wody i gazu stosujemy rury różnych producentów głównie PE100, a do wew. instalacji gazowych miedź i stal. montujemy Stacje Redukcyjno-Pomiarowe Gazowe - z firmy Pegas z Legionowa k/ Warszawy, Stosujemy systemy bezpieczeństwa systemu firmy GAZEX.

Materiał do sieci wodociągowej to: rury z żeliwa sferoidalnego, lub PVC i PE, kształtki do gazu i wody to wysokiej jakości materiał z firm: Wavin, Fusion Polska, G.Fischer, Frialen - Friatec i innych. Dla Warszawy tj. MPWIK musimy stosować rury żeliwne sferoidalne.

Materiał do C.O. i kotłowni to: kształtki i rury z miedzi firmy np. Sanha, Kolmet, lub z PP i PE firm: Aquaterm, Boryszew -Sochaczew, grzejniki firmy np. Purmo Rettig, kotły Viessmann, Junkers, pompy Grundfosa, naczynia ciśnieniowe Reflex, automatyka Danfoss i Samson, zawory grzejnikowe Danfoss, zawory Naval Oy, Zawgaz .

Kanalizacja: sieci - kanały, przykanaliki i instalacje wew. z PVC PE Wavin lub PE Geberit system.

Wentylacja i klimatyzacja : rury z blachy ocynkowanej spiro przekrój kołowy, lub przekrój prostokątny, wentylatory - Venture Industries, anemostaty, filtry,

Posiadam niezbędny sprzęt do wykonywania powierzonych robót:

- koparko-ładowarkę JCB 2CX, i minikoparkę JCB 8018,
- 4- samochody ciężarowe,
- agregaty prądotwórcze,
- spawarki elektryczne i gazowe,
- agregaty pompowe elektryczne i spalinowe,
- zagęszczarki skoczki Wackera
- młoty spalinowe i hydrauliczne

- lutownice do lutu twardego, urządzenia i narzędzia do wykonywania nowoczesnych technik łączenia rur PE automaty do zgrzewania doczołowo i elektrooporowo, PE Geberita, PP, PA, Miedzi, Stali itp. Spalinowe piły do cięcia betonu, drewna zagęszczrka płytowa, kosy spalinowe, kompresory i wiele innych maszyn.