www.webstudio44.com.pl
     
 

Firma stosuje tylko materiały najwyższej jakości posiadające wszystkie niezbędne atesty. Nie oznacza to, że koszty budowy są wyższe, ponieważ koszt materiału przy budowie przyłączy, instalacji i sieci nie jest decydujący, (podstawowe koszty to: kompletna dokumentacja, wykopy ,podsypki piaskowe, uzgodnienia, przewierty, pompowania, decyzje wejścia w drogę, odtworzenia nawierzchni, odbiory zagęszczeń i inne odbiory, nadzory, próby szczelności, płukania itp.)

Do wykonania sieci i przyłączy, wody i gazu stosujemy rury różnych firm, materiał PE80 SDR11 od d=25x3,0 do d=90, oraz PE100 SDR17,6od d=90 do d= 315x28,6, rury do wew. instalacji gazowych miedź i stal.

Stacje Gazowe Redukcyjne i Pomiarowe - z firmy Pegas z Legionowa k/ Warszawy.

Materiał do sieci wodociągowej to: rury z żeliwa sferoidalnego Halberga, lub PVC i PE, kształtki do gazu i wody to wysokiej jakości materiał z firm:, Fusion Polska, G.Fischer, Frialen - Friatec

Materiał do C.O. i kotłowni to: kształtki i rury z miedzi firmy np. Sanha, Kolmet, lub z PP i PE firm: Aquaterm, Boryszew -Sochaczew, grzejniki firmy np. Purmo Rettig, kotły Viessmann, Junkers, pompy Grundfosa, naczynia ciśnieniowe Reflex, automatyka Danfoss i Samson, zawory grzejnikowe Danfoss, zawory Naval Oy, Zawgaz .

Kanalizacja: sieci - kanały, przykanaliki i instalacje wew. z PVC, PE, lub PE Geberit system.

Wentylacja i klimatyzacja : rury z blachy ocynkowanej spiro przekrój kołowy, lub przekrój prostokątny, wentylatory - Venture Industries, anemostaty, filtry,

Posiadam niezbędny sprzęt do wykonywania skomplikowanych gazociągów, wodociągów i kanałów:

- koparko-ładowarkę JCB ,
- 5- samochodów ciężarowe,

- agregaty prądotwórcze,
- spawarki elektryczne i gazowe,
- agregaty pompowe spalinowe i elektryczne,
- zagęszczarki
- młoty spalinowe i hydrauliczne
- lutownice do lutu twardego, urządzenia i narzędzia do wykonywania nowoczesnych technik łączenia rur PE zgrzewane doczołowo i elektrooporowo, PE Geberita, PP, PA, Miedzi, Stali itp.