www.webstudio44.com.pl
     
 

Pracownia Projektowa

Wszelkie prace projektowe, kosztorysowe, doradztwo, ekspertyzy i opinie prowadzone są przez wykwalifikowanych pracowników mojej firmy w biurze obsługi klienta mieszczącym się w:
05-500 Piaseczno przy ul. Warszawskiej 37 lok. UH-3 (parter).

Pracownia posiada wysokiej klasy sprzęt: komputerowy, drukarki, skanery, digitalzery, kolorowe kopiarki. Każdy projekt jest bardzo dokładnie omawiany, konsultowany z Inwestorem. Udzielana jest pomoc w wyborze systemu np. ogrzewania, czy wyborze materiału. Kompletne projekty oddajemy do realizacji po uzyskaniu wszystkich niezbędnych i wymaganych uzgodnieniach. Moja Firma również buduje - realizuje swoje projekty doradzając inwestorowi najlepszą wersję co do kosztów i możliwości, czy terminów.

Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia budowlane i inne do prowadzenia powyższej działalności.

Wszystkie projekty opracowywane są cyfrowo dzięki bardzo dobrym programom komputerowym takich jak: Auto Cad, Designer, Office , Termo-Danfoss, Norma, Picture Publisher i inne. Dzięki temu bardzo dobrze układa się współpraca z pracowniami architektonicznymi i innymi biurami projektowymi.

Wykonujemy również: świadectwa energetyczne, doradztwo energetyczne, nadzory, consulting.

Na życzenie Klienta projekty mogą zwierać kosztorysy inwestorskie, jak i ślepe do wykorzystania na przetargach.
Przy wykonywaniu kosztorysów wykorzystujemy program Normę, przy wykorzystaniu zawsze aktualnych cen za ostatni kwartał na bazie cen Sekocenbudu.