www.webstudio44.com.pl
     
 


I
nstalatorstwo Sanitarne Ogrzewania i Gazowe istnieje i działa od pazdziernika 1986 r. Właścicielem firmy jest - mgr inż. Paweł Freytag Siedziba Firmy: 05-502 Piaseczno ul. Północnej 31.

Pracownia, biuro firmy mieści się w Piasecznie ul. Warszawskiej 37, lok. UH-3.
Firma zajmuje się kompleksowym wykonawstwem poprzez projektowanie i budowę: sieci, przyłączy i instalacji: gazowych, kanalizacyjnych i wodociągowych, centralnego ogrzewania,. Wykonujemy również świadectwa energetyczne, doradztwo energetyczne, nadzory i consulting
.

Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia do wykonywania, projektowania i nadzorowania. Zarejestrowani jesteśmy w PSG Sp. z o.o. w Warszawie od 1986 roku, w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodno Kanalizacyjnym (MPWiK) w Warszawie Pl. Starynkiewicza 3 i innych Spółkach eksploatacyjnych w Piasecznie, Raszynie, Pruszkowie i innych.

W czasie swojej działalności firma wykonała m.in. kilkaset (ok. 200) sieci gazowych, kilkatysięcy (ok. 5000) przyłączy gazu , kilka tysięcy (ok. 6500) instalacji gazowych w obiektach zamkniętych oraz kilkanaście sieci wodociągowych i kanalizacyjnych wraz z przyłączami.

Prace nasze wykonujemy na terenie całej Polski głównie w powiatach: piaseczyńskim, warszawskim zachodnim, pruszkowskim, nowodworskim, otwockim, legionowskim, grodziskim, wołomiński oraz w samej Warszawie.

Prace projektowe wykonujemy z kompletem potrzebnych dokumentów tzn. niezbędne liczne uzgodnienia, decyzje lokalizacyjne ( drogi powiatowe, wojewódzkie, krajowe), operaty wodno-prawne, decyzje środowiskowe, oraz decyzje na budowę (Starostwo, Wojewoda - tereny zamknięte).

Ostatnio, w związku ze zmianą przepisów dotyczących wykonawstwa sieci gazowych, po pomyślnym przejściu długotrwałych kwalifikacji, nawiązaliśmy ścisłą współpracę z Gazownią Warszawską. Dzięki temu jesteśmy jedną z firm będących podwykonawcami Gazowni Warszawskiej i mogących uczestniczyć w przetargach ograniczonych.

Zakład zatrudnia na stałe 7 wysoko wykwalifikowanych pracowników - inżynierów, monterów - hydraulików, operatorów sprzętu.