www.webstudio44.com.pl
     
 

 

Współpracuję i współpracowałem z kilkoma biurami projektowymi, deweloperami jak DHD i firmami: architektonicznymi, instalacyjnymi oraz budowlanymi (np.: INSTECH, BUDOKOR S.A., INSTAL LUBLIN S.A., ISAN S.C., KW -BUD, PSG S.p z o.o. Warszawa, Warszawskie Centrum Dystrybucyjne Sp. z o.o., Marciniak S.A., Wirex Sp. z o.o., STRABAG, SALINI, APO3 przeciski, ROX, PEGAS, HOSTER przeciski kontrolowane i inne).

Dzięki ścisłej współpracy z trzema firmami mamy możliwość realizowania dużych zamówień w dogodnych terminach. Świadczymy usługi kompleksowo - od projektu przez realizację, aż do końcowego odbioru. Zlecenia wykonujemy starannie, szybko, z najlepszych materiałów własnych, lub powierzonych, po cenach konkurencyjnych, zawsze dotrzymując warunków umowy.

Szczególnie specjalizujemy się w trudnych przebudowach i budowach sieci gazowych. (jak przejścia pod rzekami czy ciekami wodnymi, torami PKP, lub tramwajowymi czy trudne skrzyżowania drogowe. Obsługujemy kompleksowo deweloperów uzbrajając tereny pod budownictwo, zajmujemy się wykonawstwem skomplikowanych instalacji gazowych do pieców lakierniczych, dużych kotłowni jak i montażem Stacji Red.-Pom gazowych.

Osoby i firmy zainteresowane współpracą lub powierzeniem nam swoich problemów związanych z pracami projektowo-wykonawczymi, zapraszamy do konsultacji i negocjacji.